skip to Main Content
Yeni partnerimiz Cast DDoS'u yakından tanıyın.

CastDDoS nedir?

Cast DDos, kendi DDoS test platformunuz tarafından otomatik olarak yapılır. Web portalının temel kullanımında saldırı türünü, kullanılacak bot miktarını, saldırı süresini, scedule saldırısını kolayca seçebilirsiniz. Platform, gerçek saldırı parametreleri aracılığıyla kuruluşlara karşı gerçek DDoS saldırılarını simüle eder.

Bu, kuruluşların gerçek bir DDoS saldırısından önce DDoS önleme sistemlerinin sınırlarını ve verimliliğini test etmelerini sağlar. Platformumuzu kullanarak ayrıntılı raporlar alabilecek, acil bir durumda durabilecek, gerekirse gerçek zamanlı yardım alabilecek, saldırıdan önce bilgilendirilebilecek ve saldırı sırasında gezinebilecek, saldırınızı daha sonra kullanmak üzere saklayabilecek ve yeni saldırı türlerinden haberdar olabilecek ve bunları kolayca kullanabileceksiniz.

DDoS Saldırı Testi nedir?

Her altyapının zayıf noktaları vardır:

DDoS testi, DDoS savunmalarınızın onları beklediğiniz gibi azaltabileceğini kanıtlamak için bir web mülkünü veya altyapısını gerçekçi sayıda gerçek DDoS saldırısına tabi tutuyor.

DDoS testi, web sitenizi veya altyapınızı sürekli gelişen bir İnternet tehdit ortamına karşı test etmenin tek yoludur. Bu, İnternet varlıklarınızın ve mülklerinizin ağınızın veya web sitenizin performansı üzerinde çok az etkiyle veya hiç etkisi olmadan hayatta kalabilmesi gerektiğini düşündüğünüz şeyin zarfını zorlayarak gerçekleştirilir. Sofistike saldırıların bir web sitesini veya tüm ağ altyapısını kullanılamaz hale getirebildiği göz önüne alındığında, bunu test etmek yapmaktan daha kolaydır. Hasckers sadece bir web sitesine trafik atmaz ve sorunlara neden olabileceklerini ummakla kalmaz, zayıf noktalarını bulmak için sisteminizde ve kurulumunuzda keşif yaparlar.

Neden döküm saldırı test platformunu kullanmalı?

 • Deneyim 

CastDDoS olarak sofistike bir saldırının ne olduğunu biliyoruz ve anti DDoS ortamımızdaki her şeyi test ediyoruz. Saldırı veritabanımızı en son saldırılarla, hacimsel ve bazıları çok karmaşık olanlarla stokluyoruz.

 • Saldırı Çeşitliliği

Her biri birden fazla saldırı kombinasyonu seçeneğine sahip stokta çok çeşitli Saldırılar; bant genişliği, zaman ve coğrafi konum - bot sayısı dinamik seçim.

 • Stres Testi

Platform, bir web sitesinin veya Ağ bileşeninin herhangi bir bölümünü stres testi yapmak için kullanılabilir.

 • Kendin yap

İstediğiniz zaman erişin, saldırıyı seçin veya planlayın, önce, sırasında ve sonrasında bilgilendirilin; testleri veya her ikisinin bir kombinasyonunu gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir mühendise ihtiyacınız varsa.

 • Süreklilik Testi

Önceki testleri kaydedin ve platformu istediğiniz zaman test etmek için kullanın, özellikle bir web sitesi kodu değişikliğinden veya ağ değişikliğinden sonra önemlidir.

 • Ölçek, Yoğunluk ve Coğrafi Bölge

Tüm saldırılar, kendi hızınızda yukarı veya aşağı hızlanmanıza ve daha sonraki bir tarihte tekrar kullanmak üzere belirli bir özel test saldırısını saklamanıza olanak tanıyan bu parametrelere sahiptir.

 • Mağdur Tepkisi

IP'nizin veya web sitenizin belirli bir saldırıya nasıl tepki verdiğini gerçek zamanlı olarak görüntüleyin... Bazı saldırılar kurbanı/hedefi aldığından 20 kat daha fazla bant genişliği ile yanıt vermeye zorlar, bu da kendi yukarı akış sağlayıcınızı DDoS yapmanıza neden olur.

 • Performans İzleme

Küresel performans izleme hizmetimizi kullanarak birden fazla metriği görüntüleyin, bazı saldırıların web sitenizin performansı üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bu aynı zamanda meşru stres testlerinde de kullanılır.

 • Acil Durdurma

Acil durumlarda acil durdurma kabiliyeti.

 • Raporlama

Tüm saldırı testleri sonuçları gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir ve istediğiniz zaman müşteri portalımız üzerinden indirilmek veya görüntülemek üzere arşivlenir.

 • Sofistike Saldırılar

VOIP saldırıları ve VPN bağlantı performansı saldırıları.

Kurumsal firmanızın ağ güvenliğini arttırmak ve DDoS saldırılarına karşı her zaman hazırlıklı olmak için Cast DDoS'un hizmetlerini NETSYS güvencesi ile inceleyin.

Cast DDoS'un bilgi ve hizmet katalogları:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Siber Güvenlik Eğitimi: Çalışanlarınızı Tehditlere Karşı Nasıl Eğitirsiniz?

Siber güvenlik, günümüz iş dünyasında hayati önem taşır. Çalışanlar, genellikle…

Devamını oku
Back To Top